HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI


Delta trans Hava Kargo Türkiye’nin önde gelen üretim sektörleri olan tekstilden, sanayi ürünlerine, makine aksam ve parçalarından gemi ve uçak parçalarına, elektronik eşyadan her türlü yedek parça malzemelerine kadar ICAO ve IATA ile Ülke Sivil Havacılık Kurumları tarafından izin verilen ve hava kargo taşıma kurallarına uygun olarak paketlenmiş tüm ürünleri hızlı ve güvenli taşımaktadır.

 

Ülkemizin ve özellikle yurtdışı uçuş trafiğinin çök büyük bölümünü gerçekleştiren Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Istanbul Havalimanın’dan yapılan hava yolu kargo taşımacılığı ile Dünya’nın birçok ülkesine ve farklı destinasyonlara Hava kargo taşınması gerçekleştirmektedir.

 

Özel Kargolar

Delta trans Kargo deneyimli ve uzman kadrosuylacanlı havyvanlardan, küçük değerli paketlere, hızlı bozulabilir ürünlerden çiçeklere her türlü kargoyu uygun fiyata uygun havayolu ile taşımaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Delta trans olarak kurulduğumuz 2005 yılından beri en sade anlatımıyla, bir ürünü ya da hammaddeyi, bir noktadan diğer bir noktaya taşıyoruz.

Kulağa çok basit gelebilir ancak biz lojistiğin basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz.

Çünkü taşıdığımız her bir ürünle ya da hammaddeyle insanlara aslında özgürlüğü, mutluluğu, teknolojiyi, ağız tadını, ilhamı, hayata dair küçük zevkleri, renkli keşifleri, zamanı taşıyoruz